Stretnutie

............. | 14.12.2011

Sam som zaskočený týmto stretnutím,nechcel som medializovať moj príbeh,premyšlal som o članku v novinách,no zbytočne by som vyvolal u ludí strach ,či dokonca paniku. Prečítal som si text tejto stranky a dufal som že na konci bude neaka prispevkova plocha a na moje poradovanie je .Posledne vydenie tejto šelmy roku 1989 a niekde v parku Kerinci, robí moj príbeh ešte menej pravdepodobny.No pravdivy je ,verím svojim očiam a mam svedka je ním moja priatelka.Rad chodím do prírody ,no mam tak malo času ,že sa mi to malokedy podarí. A vlastne už ma to tam moc nelaka,obyčajny dovod ,mam strach,vtedy som mal u seba iba nož a nebol som si moc isty že ubranim seba a hlavne moju priatelku.Zvierat sa nebojím ,ale toto bolo tak nečakane ,že som nevedel čo skor.Začalo to tak, šli na prechadzku s priatelkou,vzali sme stan a deku,nedaleko Trenčína sme si našli peknu horsku luku,slnečny letny den,postavil som stan ,ležali sme v nom a rozpravali sa ,boli sme na kraji luki blízko lesa ,naš rozhovor sprevadzal spev vtakov na nedalekých stromoch. Poznam prírodu,lesy ,spravanie zvierat a priatelka to vie ,ked som zrazu ztichol ,videl som strach v očiach mojej priatelky .tušila že sa niečo deje,lebo som spozornel ,vtaky začali pískať vystražne a to znamenalo že v okolí je človek alebo neaky iný predator.....dal som si prst na pery,ako znamenie že musí byť potichu a šiel som zo stanu von,začal som sa obzerať a zrazu som zamrzol,hned som sa vratil do podrepu aby ma nebolo tak vidieť,šepkam pod sem pod sem na priatelku,vystrčila hlavu zo stanu,vravím jej pozri,snažil som zakryt svoj vlastny strach,priatelka videla že to nevizera dobre,povedala bože Martin.Asi 100 metrov od nas kračala čierna šelma ,stretli sa nam pohlady .zastavila......v duchu si hovorím a kurva.Chvilu sme sa na seba pozerali,tie tri sekundy boli,tak adrenalinove. V tej chvili som chcel priatelku oklamať ,že je to čierna mačka ,no trava tam bola vysoka po kolena ......priatelka sa spytala Martin čo to je ,zašeptal som zo strachu ,bud ticho.Ta šelma začala kračať dalej , no každým druhym krokom sa na nas pozrela,vobec nemala strach ,ani placha nebola,jej draha kroku,z našim pohladom ,vytvarali pismeno T.....takže stale bola od nas zhruba sto metrov,vravím priatelke sleduje nas od kedy sme si tu lahli,ked zašla do lesa ,hovorím priatelke balime ,ja som sledoval okolie ,ona balila,rychlim krokom sme odtial odišli,na tu luku sme chodili častejšie ,vratili sme sa tam o tri roky ,na to miesto ,až ma to zmrazilo ,že ake mam štastie ,na tej istej urovni stopoval vlk zrejme zver a to už sme od tial utekali,odvtedy som tam nebol. Je to moje prekliatie ,mam štastie na zver,akoby som ju pritahoval ,tak už do lesa ani nechodím ,tak tri krat do roka .Ak niekoho zaujíma ta lokalita ,kde som spozoroval tu čiernu šelmu ,hovoríte jej cigau.....zaujimave.........napište mi tu.Prezradím len neakemu vedcovi,ktorí vie o čom hovorím.

Pridať nový príspevok


www.paranormalworld.webnode.sk